Oferty pracy

NZOZ „Szpital Powiatowy” w Słubicach sp. z o.o. pilnie zatrudni lekarza specjalistę w zakresie pediatrii.
Warunki pracy i wynagrodzenia do uzgodnienia.

Kontakt:
Aleksandra Blatkiewicz
Kierownik Działu Kadr
Tel. 95 758 2071 w. 309
a.blatkiewicz@szpitalslubice.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------

Słubice, dnia 20.01.2016r

Zarząd Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej „Szpital Powiatowy” w Słubicach sp. z o.o.

Ogłasza konkurs na lekarza Pediatrę, który udzieli świadczeń dla dzieci w wieku 7-19 lat w ramach projektu „Profilaktyka chorób krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim. Program PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu”

w Niepublicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej „Szpital Powiatowy”

w Słubicach sp. z o.o. przy ulicy Nadodrzańskiej 6

Kandydaci poproszeni są o złożenie następujących dokumentów:

1.      podanie o przyjęcie na stanowisko objęte konkursem

2.      dokumenty stwierdzające kwalifikacje zawodowe wymagane do wykonywania świadczeń, wymagania minimalne prawo wykonywania zawodu lekarza, tytuł specjalisty I stopnia

3.      świadczenia pracy z okresu ostatnich 3 lat

Dokumenty należy składać w kopercie podpisanej imieniem i nazwiskiem oraz adresem kandydata z dopiskiem „Konkurs na lekarza Pediatrę, w ramach projektu „Profilaktyka chorób krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim. Program PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu” w terminie do 26.01.2016r. na adres:

NZOZ „Szpital Powiatowy” w Słubicach sp. z o.o.

ul. Nadodrzańska 6, 69- 100 Słubice

NZOZ Szpital Powiatowy w Słubicach sp. z o.o.

Nadodrzańska 6, 69-100 Słubice

Zatrudni serwisanta sprzętu medycznego

Wymagania:

- znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektroniki analogowej i cyfrowej

- skrupulatność

- umiejętność prowadzenia dokumentacji technicznej

- umiejętność naprawy sprzętu elektronicznego

- samodzielność w działaniu

- mile widziana podstawowa wiedza informatyczna

Wykształcenie:

Dowolne Techniczne z zakresu elektroniki, mechaniki precyzyjnej, informatyki

Doświadczenie:

Mile widziane doświadczenie w serwisowaniu sprzętu medycznego lub RTV, serwis produkcyjny

Obowiązki:

- Serwis sprzętu medycznego /okresowe przeglądy /diagnoza usterek

- Kontakt z autoryzowanym serwisem zewnętrznym

- prowadzenie dokumentacji technicznej sprzętu medycznego

- pomoc w doborze sprzętu, ustalanie specyfikacji technicznej w planowanych zakupach / przetargach

Zainteresowanych prosimy o przesłanie podania oraz CV na adres

NZOZ Szpital Powiatowy w Słubicach sp. z o.o.

Nadodrzańska 6, 69-100 Słubice

Lub poczta e-mail na adres i.matusiak@szpitalslubice.pl lub sekretariat@szpitalslubice.pl