Sprawny Powiat

Sprawny powiat - rehabilitacja aktywnych zawodowo

Celem głównym projektu jest wspieranie zdrowych i bezpiecznych miejsc pracy oraz profilaktyka i rehabilitacja zdrowotna osób pracujących i powracających do pracy, poprzez wdrożenie programu zdrowotnego ukierunkowanego na rehabilitację medyczną schorzeń układu ruchu i obwodowego układu nerwowego związanych ze sposobem wykonywania pracy, zwiększenie ilości wykonywanych zabiegów, skrócenie czasu oczekiwania na zabiegi rehabilitacyjne.

Kto może skorzystać z projektu?

Nasz projekt skierowany jest do mieszkańców województwa lubuskiego w wieku aktywności zawodowej (pracujących oraz bezrobotnych), przede wszystkim mieszkańców powiatu słubickiego.

Kto może skorzystać z projektu?

Projekt skierowany jest do mieszkańców województwa lubuskiego w wieku aktywności zawodowej (pracujących oraz bezrobotnych), przede wszystkim mieszkańców powiatu słubickiego.

Jakie wsparcie oferujemy?

·         konsultacje fizjoterapeutyczne

·         zabiegi rehabilitacyjne

·         konsultacje lekarza medycyny pracy