Poradnie specjalistyczne

INFORMACJE OGÓLNE

Do zadań Poradni Specjalistycznych należy udzielanie ambulatoryjnych, specjalistycznych świadczeń zapobiegawczo - leczniczych w zakresie nie objętym kompetencją lekarza podstawowej opieki zdrowotnej (rodzinnego) i nie podlegającym leczeniu w ramach lecznictwa zamkniętego.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna obejmuje świadczenia profilaktyczno - lecznicze, rehabilitacyjne w dziedzinie danej specjalności.

Przyjęcia Planowe do Poradni odbywają się po uzgodnieniu terminu, natomiast w nagłych przypadkach w dniu zgłoszenia się pacjenta lub w najkrótszym możliwym terminie.

W celu odbycia wizyty u specjalisty niezbędne jest posiadanie skierowania od lekarza rodzinnego.

Do Poradni Ginekologiczno – Położniczej  pacjenci rejestrowani są bez skierowań.

Pacjent bez skierowania może skorzystać z płatnej porady (zgodnie z aktualnie obowiązującym cennikiem).

Każdy pacjent może dokonać rejestracji osobiście przy okienku, telefonicznie lub przez osobę trzecią.