Dbałość o zdrowie i jakość usług medycznych, naszą odpowiedzią na potrzeby zdrowotne mieszkańców powiatu słubickiego.

Aktualności

Dziękujemy za nowoczesny ultrasonograf!

2016-03-24

DZIĘKUJEMY!!! - te słowa kierujemy do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przekazała sprzęt, na oddział pediatryczny naszego szpitala.
To nowoczesny ultrasonograf o wartości 155 tysięcy złotych, który będzie pomagał w diagnostyce chorób u najmłodszych pacjentów.

KONKURS OFERT NA STANOWISKO KIEROWNIKA DZIAŁU MARKETINGU USŁUG MEDYCZNYCH

2016-03-21

 NZOZ Szpital im. prof. Z. Religi w Słubicach ogłasza konkurs ofert na stanowisko Kierownika Działu Marketingu Usług Medycznych. Oferty należy składać do 04.04.2016 roku w Sekretariacie Zarządu. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w linkach poniżej lub można uzyskać pod numerem telefonu: 95 758 20 71 wew. 309.

Regulamin konkursu

Treść ogłoszenia konkursu

"Biała sobota w Ośnie Lubuskim" - fotorelacja

2016-03-20

Czwarta edycja akcji "Biała Sobota" odbyła się tym razem w Ośnie Lubuskim. Frekfencja dopisała, z czego jesteśmy zadowoleni.

 

Fotorelacjaotorelacji z tego wydarzenia znajduje się na naszym Facebookowym profilu i pod linkiem: Biała Sobota w Ośnie Lubuskim

 

Podczas "Białej Soboty" można zbadać sobie ciśnienie tętnicze krwi, zmierzyć poziom cukru, zbadać słuch i sprawdzić zawartość CO w wydychanym powietrzu. Lekarze udzielają bezpłatnych porad z zakresu chorób wewnętrznych, ortopedii, dermatologii i otolaryngologii.
Na naszych akcjach Można również skorzystać z bezpłatnych badań laboratorjnych.

Dla dzieci przygotowane są konkursy z nagrodami.


Na kolejną akcję pod nazwą "Biała sobota" zapraszamy 16. kwietnia do Rzepina.

W sobotę zapraszamy do Ośna Lubuskiego

2016-03-18

Czwarta edycja akcji "Biała Sobota" znowu przed nami. W najbliższą sobotę na bezpłatnych badaniach i poradach spotkamy się w Ośnie Lubuskim. Razem z Burmistrzem Ośna Lubuskiego Stanisławem Kozłowskim zapraszamy do sali widowiskowej Domu Kultury przy ul. Bol. Chrobrego 1. Akcja rozpocznie się o godzinie 14.00.

Podczas "Białej Soboty" będzie można zbadać sobie ciśnienie tętnicze krwi, zmierzyć poziom cukru, zbadać słuch i sprawdzić zawartość CO w wydychanym powietrzu. Lekarze będą udzielali bezpłatnych porad z zakresu chorób wewnętrznych, ortopedii, dermatologii i otolaryngologii.

Dla dzieci przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, będzie też pokaz udzielania pierwszej pomocy. Chętni będą mogli skorzystać z porad dietetyka i fizjoterapeuty.

W godzinach od 9.00 do 11.00 zapraszamy na bezpłatne badania laboratoryjne (w przedziale wiekowym 7-19 i 40-64).

Zakończenie akcji połączone z losowaniem nagród planowane jest na godzinę 17.00.

Dobro pacjenta, to cel naszego działania...

2016-03-17

Dobro pacjenta, to cel naszego działania... i tego cały czas się trzymamy. O tym świadczą między innymi podziękowania, które od Państwa otrzymujemy.
Nie ukrywamy, że każde dobre słowa sprawiają nam dużą satysfakcję. Pożyteczna praca zawsze jest cicha i niezauważalna. A jednak okazuje się, że codzienne starania pracowników naszego Szpitala są nie tylko zauważane, ale także doceniane i nawet chwalone. Cieszą nas opinie wyrażane w Państwa listach i podziękowaniach. Tym bardziej, że Wy, jako pacjenci dostrzegacie znacznie więcej, zwracacie uwagę na najdrobniejsze szczegóły i oceniacie je w sposób obiektywny.

Jubileuszowe Sympozjum

2016-03-10

Leczenie powikłań w ortopedii i traumatologii, to temat na który podczas XX Polsko-Niemieckiego Sympozjum Chirurgów i Ortopedów będą rozmawiali lekarze z Polski i Niemiec. Tym razem będzie to jubileuszowe spotkanie i odbędzie się 18-19.marca w Słubicach.
- Takie wykłady lekarzy, to wieloletnia tradycja – podkreślał dr Andrzej Wasilewski, który jest lekarzem naszego szpitala, a jednocześnie współorganizatorem konferencji. Poznawanie nowoczesnych metod leczenia, wymiana doświadczeń, a także integracja środowiska medycznego – temu służą takie spotkania.


Organizatorami Sympozjum jest Szpital im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach, Klinika Ortopedii i Traumatologii Uniwersytetu Medycznego w Poznaniu, a także Klinika we Frankfurcie nad Odrą.

Zapraszamy na bezpłatne badania

2016-03-04

Zapraszamy wszystkich mieszkańców powiatu słubickiego do Szpitala im. Prof. Zbigniewa Religi w Słubicach na bezpłatne badania laboratoryjne. Warunki uczestnictwa w programie:

·        WIEK – POMIĘDZY 7-19 LAT I  40 – 64 LATA

·        TRZEBA BYĆ NA CZCZO

·        TRZEBA MIEĆ PRZY SOBIE NR PESEL

·        TRZEBA PRZYNIEŚĆ POJEMNIK Z MOCZEM

Deklarację uczestnictwa (jeżeli nie uczynili państwo tego wcześniej) można wypełnić na miejscu, w rejestracji szpitala, na parterze budynku głównego.

BADANIA MOŻNA WYKONYWAĆ CODZIENNIE W GODZINACH 7.30 – 11.00, A TAKŻE (DO ODWOŁANIA) W SOBOTY OD 8.00 DO 11.00

Konferencja Prasowa

2016-03-04

Po raz kolejny mamy zaszczyt zaprosić Państwa na Konferencję prasową, która odbędzie się 8.marca(przyszły wtorek) o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej szpitala. Tematem Konferencji będą dwie imprezy o charakterze naukowym. Pierwsza, to Polsko-Niemieckie Sympozjum Chirurgów Urazowych i Ortopedów z Niemiec i Polski. Spotkanie będzie miało miejsce 18-19.marca - poświęcone będzie bardzo aktualnej tematyce leczenia powikłań.

Drugi temat dotyczył będzie uroczystości związanej z nadaniem imienia szpitalowi.

Kolejna "Biała Sobota" za nami

2016-02-20

Dzisiaj odbyła się kolejna "Biała Sobota". Tym razem spotkaliśmy się w Górzycy.

Zapraszamy do fotorelacji z tego wydarzenie, która znajduje się na naszym Facebookowym profilu i pod linkiem: BIAŁA SOBOTA w Górzycy

UWAGA KOMUNIKAT

2016-02-17

Dnia 18.lutego(czwartek) o godzinie 11.00 w sali konferencyjnej Szpitala Powiatowego w Słubicach odbędzie się Konferencja Prasowa Prezesa Zarządu Wojciecha Włodarskiego dot. podsumowania działalności za 2015 rok w aspektach: ekonomicznym, jakościowym oraz planów inwestycyjnych na rok 2016.