Dbałość o zdrowie i jakość usług medycznych, naszą odpowiedzią na potrzeby zdrowotne mieszkańców powiatu słubickiego.

Aktualności

uwaga konkurs !!!

2016-05-12

Zarząd Niepublicznego Zakładu Opieki Zdrowotnej Szpital im. Profesora Zbigniewa Religi w Słubicach sp. z o.o.

Ogłasza konkurs na lekarza Kardiologa, który udzieli świadczeń dla dzieci w wieku 7-19 lat w ramach projektu „Profilaktyka chorób krążenia i promocja zdrowego stylu życia w powiecie słubickim. Program PL13: Ograniczenie społecznych nierówności w zdrowiu”
 

OD DZIŚ NASZ SZPITAL NOSI OFICJALNIE IMIĘ PROFESORA ZBIGNIEWA RELIGI

2016-04-21

W dniu dzisiejszym oficjalnie odsłonięta została tablica upamiętniająca profesora Zbigniewa Religę, którego imię od teraz nosić będzie nasz szpital. W Uroczystości nadania imienia wybitnego polskiego kardiochirurga uczestniczyła rodzina profesora - żona dr Anna Wajszczuk- Religa oraz syn dr n. med. Grzegorz Religa. Nie zabrakło również organizatorów Waldemara Taborskiego - prezesa  szpitala oraz Marcina Jabłońskiego starosty słubickiego. Pojawili się także przedstawiciele rządu w postaci Elżbiety Rafalskiej, minister rodziny, pracy i polityki społecznej oraz wiceministra zdrowia Jarosława Pinkasa. Na uroczystość przybył również m. in. dr Jan Sarna -dyrektor Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii  im. profesora Zbigniewa Religi w Zabrzu.

"W moim życiu jest tak, że na początku spotyka mnie sporo porażek i wszystko wygląda na to,  że działanie skończy się spektakularną katastrofą. Jednak z biegiem czasu przychodzą sukcesy"

Zbigniew Religa 

PRACA !!!!

2016-04-15

NZOZ Szpital im. prof. Z. Religi w Słubicach Sp. z o. o. zatrudni do pracy w laboratorium: 

- KIEROWNIKA LABOLATORIUM

- TECHNIKA ANALITYKI MEDYCZNEJ

Warunki pracy i wynagrodzenia do uzgodnienia.

Kontakt:

Aleksandra Blatkiewicz

Kierownik Działu Kadr

tel. 95 758 20 71 wew. 309

a.blatkiewicz@szpitalslubice.pl

Biała sobota w Rzepinie

2016-04-11

Piąta, ostatnia już edycja "Białej soboty" w najbliższą sobotę odbędzie się w Rzepinie. Z bezpłatnych badań i porad lekarskich będzie można skorzystać w Miejskim Domu Kultury, który znajduje się przy ulicy Słubickiej 3 w godzinach od 14.00 do 17.00.

Tradycyjnie podczas akcji będzie można badać sobie ciśnienie tętnicze krwi, zmierzyć poziom cukru, zbadać słuch i sprawdzić zawartość CO w wydychanym powietrzu. Lekarze będą udzielali bezpłatnych porad z zakresu chorób wewnętrznych, ortopedii, dermatologii i otolaryngologii.

Dla dzieci przygotowaliśmy konkursy z nagrodami, będzie też pokaz udzielania pierwszej pomocy. Chętni będą mogli skorzystać z porad dietetyka i fizjoterapeuty.

W godzinach od 9.00 do 11.00 zapraszamy na bezpłatne badania laboratoryjne (w przedziale wiekowym 7-19 i 40-64).

Zakończenie akcji połączone z losowaniem nagród planowane jest na godzinę 17.00.

Światowy Dzień Zdrowia

2016-04-07

 7 KWIETNIA

ŚWIATOWY DZIEŃ ZDROWIA

Światowy Dzień Zdrowia obchodzony jest każdego roku w dniu 7 kwietnia. Jest to dzień związany z powstaniem Światowej Organizacji Zdrowia w 1948 roku. Co roku jest wybierany temat przewodni  z zakresu zdrowia publicznego, który w danym okresie wymaga zwrócenia szczególnej uwagi. Obchody Światowego Dnia Zdrowia stwarzają możliwość podjęcia wielu działań, których efektem jest poprawa stanu zdrowia ludzi.

 Temat przewodni na rok bieżący:

CUKRZYCA

CUKRZYCA to choroba coraz bardziej rozpowszechniona. Ważne zatem staje się posiadanie wiedzy o tym, jak można zminimalizować ryzyko jej wystąpienia oraz poznanie sposobów jej wykrywania i leczenia.
więcej

ŻYCZENIA Z OKAZJI DNIA PRACOWNIKA SŁUŻBY ZDROWIA

2016-04-07

 Z okazji Dnia Pracownika Służby Zdrowia wszystkim lekarzom, pielęgniarkom i pozostałym pracownikom służby zdrowia pragniemy złożyć wyrazy uznania i wdzięczności za ofiarną i ciężką pracę w trudnej i odpowiedzialnej służbie na rzecz chorych.

Wasz profesjonalizm, tworzenie przyjaznej atmosfery oraz okazane serce to najwyższe wartości, które pozwalają człowiekowi przejść przez traumę choroby.

                         

                                  Prosimy przyjąć życzenia  zdrowia, pogody ducha i satysfakcji z pracy

 

                                                      Waldemar Taborski                                                                     Andrzej Bycka

                                                        Prezes Zarządu                                                          Dyrektor ds. gospodarczych i inwestycji

INFORMACJA O UNIEWAŻNIENIENIU KONKURSU NA STANOWISKO KIEROWNIKA DZIAŁU MARKETINGU USŁUG MEDYCZNYCH

2016-04-04

Na podstawie § 5 ust. 3 Regulaminu Konkursu na stanowisko Kierownika Działu Marketingu Usług Medycznych z dniem 4 kwietnia 2016 r. postępowanie konkursowe na w/w stanowisko zostało unieważnione w całości.

Dziękujemy za nowoczesny ultrasonograf!

2016-03-24

DZIĘKUJEMY!!! - te słowa kierujemy do Fundacji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która przekazała sprzęt, na oddział pediatryczny naszego szpitala.
To nowoczesny ultrasonograf o wartości 155 tysięcy złotych, który będzie pomagał w diagnostyce chorób u najmłodszych pacjentów.

KONKURS OFERT NA STANOWISKO KIEROWNIKA DZIAŁU MARKETINGU USŁUG MEDYCZNYCH

2016-03-21

 NZOZ Szpital im. prof. Z. Religi w Słubicach ogłasza konkurs ofert na stanowisko Kierownika Działu Marketingu Usług Medycznych. Oferty należy składać do 04.04.2016 roku w Sekretariacie Zarządu. Szczegółowe informacje o konkursie znajdują się w linkach poniżej lub można uzyskać pod numerem telefonu: 95 758 20 71 wew. 309.

Regulamin konkursu

Treść ogłoszenia konkursu

"Biała sobota w Ośnie Lubuskim" - fotorelacja

2016-03-20

Czwarta edycja akcji "Biała Sobota" odbyła się tym razem w Ośnie Lubuskim. Frekfencja dopisała, z czego jesteśmy zadowoleni.

 

Fotorelacjaotorelacji z tego wydarzenia znajduje się na naszym Facebookowym profilu i pod linkiem: Biała Sobota w Ośnie Lubuskim

 

Podczas "Białej Soboty" można zbadać sobie ciśnienie tętnicze krwi, zmierzyć poziom cukru, zbadać słuch i sprawdzić zawartość CO w wydychanym powietrzu. Lekarze udzielają bezpłatnych porad z zakresu chorób wewnętrznych, ortopedii, dermatologii i otolaryngologii.
Na naszych akcjach Można również skorzystać z bezpłatnych badań laboratorjnych.

Dla dzieci przygotowane są konkursy z nagrodami.


Na kolejną akcję pod nazwą "Biała sobota" zapraszamy 16. kwietnia do Rzepina.